De officiële website van
V.V. Engelbert

Trainers en Leiders

Home > Trainers en Leiders

Kabouters

Sigward Feenstra (trainer)

06-50204149

Sigwardfeenstra@gmail.com

 

JO7-1

Tjakko Trijbels (trainer/leider)

06-48384239

Ttrijbels@hotmail.com

 

JO7-2

Tjakko Trijbels (trainer/leider)

06-48384239

Ttrijbels@hotmail.com

 

JO7-3

Tjakko Trijbels (trainer/leider)

06-48384239

Ttrijbels@hotmail.com

 

JO8-1

Bert Greven (leider)

06-55165402

bertgreven@hotmail.com

 

JO9-1

Jordy Drommel (trainer/coach)

06-23895766

Jordy.drommel@hotmail.com

 

JO9-2

Bram Lolllinga (trainer/coach/stagair)

06-40487523

bramlollinga@ziggo.nl

 

Yme Bouman (trainer/coach)

 

Jos Brinkman (Trainer/coach/contactpersoon)

06-20678744

 

JO10-1

Peter van der Woude (trainer)

peterw76@home,nl

 

JO11-1

Edwin Greven (Voorzitter):

06-46320241

edwin-greven@hotmail.com

 

JO13-1

Ruben Maat (trainer donderdagavond)

06-40553101

Rrmaat@st.noorderpoort.nl

 

Bram Lollinga (trainer donderdag)

06-40487523

Bramlollinga@ziggo.nl

 

Ard Offers (trainer)

06-11647387

Ard.offers@orinocoradio.nl

 

Gerard Reddingius (trainer/coach/contactpersoon)

06-22460153

gerardreddingius@hotmail.com

 

JO15-1

Jacky Pleizier (trainer dinsdag)

06-24881955

jackypleizier@gmail.com

 

Paul Munting (trainer donderdag, coach)

06-11564221

Paulmunting1@gmail.com

Hessel Veenstra (assistent-trainer donderdag)

06-33802111

Hesselveenstra@gmail.com

 

JO19-1

Roy Peeters (trainer/coach)

06-22956038

roypeeters2019@gmail.com

 

MO13-1

Edwin Greven (trainer)

0646320241

 

Guido Seubers (leider)

06-25519068

Guidoseubers@me.com

 

 

Senioren:

1e elftal:

Edwin Heckman (trainer)

06-22956038

edwinheckman@hotmail.com

 

Simon Bos (hoofdtrainer)

06-30151956

Sj-bos@kpnmail.nl

 

2e elftal:

Arjan Heckman (trainer/leider/contactpersoon)

06-21701142

arjanheckman@hotmail.com

 

3e elftal:

Bert greven (contactpersoon)

06-55165402

bertgreven@hotmail.com

 

4e elftal:

Stefan Herder (contactpersoon)

0633310008

sherder@gmail.com

 

45+:

Ronald Bos (contactpersoon)

06-16880904

bossie@home.n

 

vrouwen veld 1

Ellen Maatman

06-42679909

ellenmaatman@hotmail.com

 

35+

 

zaal mannen 1

 

zaal vrouwen 1

Ellen Maatman

06-42679909

ellenmaatman@hotmail.com