De officiële website van
v.v. Engelbert

Voorlopige teamindeling seizoen 2018-2019 bekend

Voorlopige indeling, het kan zijn dat er alsnog geschoven moet worden met spelers uit een team. Afhankelijk van nieuwe aanmeldingen en afzeggingen.

JO19
trainer /leider: Gerrit Tuin
2e klasse

1. Max Boersma
2. Miriam Groenbroek
3. Florian Hoogstra
4. Mark Kleinstra
5. Thomas Koetse
6. Riemer Schripsma
7. Rogier Tempel
8. Hessel Veenstra
9. Sander de Vries
10. Hester de Witt
11. Piet Mens
12. Philip Sauter

JO16
trainer? Leider? = Vacant
3e klasse

1. Dennis Boxma
2. Michiel Boersma
3. Tessa Haijkens
4. Koen Iwema
5. Vincent Koetze
6. Bram Lollinga
7. Ruben Maat
8. Tim Mulder
9. Toon Vlietstra
10. Marijn Huijgen
11. Marten Hoeboer
12. Vincent Maat

JO15
trainer: vacant, Leider Pieter Veenstra
2e klasse

1. Joost Noordijk
2. Mark Visser
3. Timo Munting
4. Erwin Veenhoven (keeper)
5. Sem Linnewiel
6. Jetse Veenstra
7. Benjamin Mulder
8. Tijs Eising
9. Jasper vd Heide
10. Finn Ruijg
11. Katie
12. Quinten Buitenman
13. Robbe Jansen
14. Max Lollinga
15. Casper Hoeboer

JO12 => 8×8
Trainer Mike Huiskens, leider Erik Haijkens
2e klasse

1. Koen Bakker
2. Jenthe Bontsema
3. Jordin Brandts
4. Kay van Gool
5. Lieke Haijkes
6. Jochem ter Horst
7. Mander Huiskes
8. Femke Koerts
9. Richard Offers (keeper)
10. Jort Pijl
11. Thom Reddingius

JO11 =>8×8
Trainer: Berthil Kranenborg Leider: Marcel van Meel
3e klasse

1. Finn Eising (2008)
2. Xem Hilbloesen (2008)
3. Chun-Mei Hummel (2008)
4. Kian Kranenborg (2009)
5. Twan Nieweg (2008) (keeper)
6. Yegor Smid (2009)
7. Joey van Meel (2008)
8. Niels van der Heide (2008)
9. Sem Zijlvaart (2008)

JO10 => 6×6
Trainer: Gijs Jansen Leider Bert Brands
4e klasse

1. Marin Drenth
2. Ruben Elzinga
3. Storm Jansen
4. Rik Klinge
5. Leon Kuipers
6. Owen Stuut
7. Emile Tulner
8. Jens Wijkstra
9. Weley Zijlstra
10. Wesley Klompstra

JO9 => 6×6
Trainer: Peter van der Woude Leider: Andy Wessels
3e klasse

1. Stijn Blokzijl
2. Seger bos
3. Hidde van Heuven
4. Bram Plantenga
5. Domenique Schoppen
6. Milan Wessels
7. Mats van der woude

JO8 => 6×6
Trainer en leider: Jos Brinkman en Jordy Drommel

1. Kasper de Boer
2. Fiene Brinkman
3. Luuk Faber
4. Pieter Heiner
5. Toban Magee
6. Bram Wijkstra
7. Kyran
8. Shay
9. Marthijs
10. Tygo

JO7 4×4
Trainer / leider: BertGreven

1. Fos
2. Esmee
3. Nick
4. Lieve
5. Linde
6. Ivo
7. Guido

Facebook Comments

Geef een reactie