De officiële website van
V.V. Engelbert

Wie is wie?

Home > Wie is wie?

Wie is wie?

  • Edwin Greven: Voorzitter
  • Sarah Garrit: Wedstrijdsecretaris
  • Bert Greven: Technische commissie
  • Jordy Drommel: Technisch jeugdcoördinator
  • Inge Visser: Penningmeester
  • Yme Bouman: Algemeen bestuurslid
  • Jos Brinkman: Algemeen bestuurslid
  • Karin Knuvers: Vertrouwenspersoon/notulist
  • Taco Groenhuis: Jeugdbestuur

 

Contact

  • Edwin Greven, Voorzitter: edwin-greven@hotmail.com
  • Bert Greven, Technische commissie: bertgreven@hotmail.com
  • Taco Groenhuis, Jeugdvoorzitter: tacogroenhuis@live.nl
  • Jordy Drommel, Technisch jeugdcoördinator: jordy.drommel@hotmail.com
  • Hessel Veenstra, Social media: hesselveenstra@gmail.com
  • Sarah Garrit, Wedstrijdsecretaris: sarah.garrit@gmail.com