De officiële website van
V.V. Engelbert

Wie is wie?

Home > Wie is wie?

Contactpersonen VV Engelbert:

Hoofdbestuur:

  • Edwin Greven (Voorzitter):

06-46320241

edwin-greven@hotmail.com

 

  • Bert Greven (technische commissie)

06-55165402

bertgreven@hotmail.com

 

  • Taco Groenhuis (technische commissie)

tacogroenhuis@live.nl

 

  • Sarah Garrit (wedstrijdsecretaris)

0624874911

Sarah.garrit@gmail.com

 

  • Inge visser (Penningmeester)

06-30369083

Inge.visser@ziggo.nl

 

  • Jos Brinkman (algemeen bestuurslid)

06-20678744

 

  • Yme Bouman (algemeen bestuurslid)

 

  • Bert van Rotterdam (adviseur)

 

Jeugdbestuur:

  • Taco Groenhuis (jeugdvoorzitter)

tacogroenhuis@live.nl

 

  • Jordy Drommel (technische jeugdcoördinator, organisator Jeugdtoernooi 28-6-20)

06-23895766

Jordy.drommel@hotmail.com

 

  • Sarah Garrit (wedstrijdsecretaris)

0624874911

Sarah.garrit@gmail.com

 

  • Hessel Veenstra (Social media, algemeen bestuurslid)

0633802111

Hesselveenstra@gmail.com

 

  • Ard Offers (Algemeen bestuurslid)

06-11647387

Ard.offers@orinocoradio.nl

 

Algemeen:

  • Sylvia Beerda: (gastvrouw van VV Engelbert)

06-41160197

sylvia-beerda@hotmail.com

 

  • Rico Kits (beheerder website)

06-10806611

Ricokits04@gmail.com